Alba


V této rubrice se dozvíte něco o demáčích, nahrávkách, albech nebo CD - dá-li se tomu tak říci.
Toto jsou naše nahrávky seřazené podle data výroby, opatřená komentářem:1. počin: demo snímek  Vrámci... 

2. počin: živá nahrávka z koncertu  Hifáč - Živáč 

3. počin: demo snímek   Bez názvu! 

4. počin: album  Na protest době! 

5. počin: album  ...jsem na hračky... 


Vrámci...

Tohle demo; dovolili jsme si tvrdit demo, protože horší výraz neznáme; bylo natočeno na jaře roku 2001, tuším že v lednu anebo v únoru. Bylo natočeno v naší milé zkušebně za výkend naším kamarádem Danem zvaným DannyC. Byla to docela troufalost od půl roku hrající kapely nahrát CD. Už samotné přípravy na nahrávání byly docela veselé až k popukání. Z Prahy jsme například táhli autobusem starý mix Tesla, který jsme nakonec nevyužili. Tato nahrávka není určena uším Vaším!

Hifáč - Živáč

Tuto živou nahrávku jsme pořídili v Plzni v Hifi klubu, při našem koncertu. Nutno podotknout, že tato nahrávka je opravdu živá, protože a jelikož v té době byly naše hráčské ambice velké, ale umění bylo diametrálně odlišné až opačně směrované než naše ambice. Holt výhodou automatických bubeníků a počítačové přesných songů je naše zrychlování problém. Zpět k albu. Bylo natočeno 19.5.2001. Tímto chci poděkovat panu zvukaři za zvučení a klubu vůbec, že nám dovolil v jinak folk-countryovém klubu řádit. Právě mi došlo, že naše hudební uskupení překonalo dvě tisíciletí! To je teda co říci, že? Tato nahrávka také není určena uším Vaším!

Bez názvu!

Toto demo jsme si nahrávali svépomocí na počítači, částečně ve zkušebně a u Radka v obýváku. Nahrávalo se koncem roku 2001. Obsahuje téměř totožný materiál jako naše následující CD  Na protest době!  obsahově vychází z tohoto dema. Obsahuje asi třináct písní, které ovšem nejsou publikovatelné.

Na protest době!

Tohle album, už se dá hovořit o albu, bylo natáčeno v únoru roku .... panem zvukařem a zároveň bubeníkem skupiny Sobi 20, Petrem Houskou. Konkrétně v areálu táborské veterinární stanice Čapí dvůr. Tímto také děkujeme "Kocourovi" vlastníku zvukařské firmyčky Kocis, lidem v okolí Čápáku a mnoha dalším lidem, kteří nás trpěli. Třeba náš společný rockový děda Dvořák, který nás po dobu nahrávání živil, napájel a také nechával spát u sebe doma. Dědo veliké díky patří Vám! Zajímavost: místo, kde jsme nahrávali použila i skupina Peshata k nahrávání svého alba! Nutno říci, že toto album je to nejlepší co jsme kdy nahráli. Nejen zvukově, ale i hudebně.

                   

  1. Televize
  2. Dopisy
  3. Příběh o nemocné telefonní ústředně
  4. Botičky
  5. Kovářovo prokletí
  6. Discofilka
  7. Rocková vlna
  8. Somrák`s song
  9. Velkoměsto
10. Vidle
11. Píseň o Dieselově motoru a rotoru
12. Půlnoc
13. Mráz
14. Balada o vyplivnuté žvýkačce
15. Zátoka snů
16. Na protest době!


...jsem na hračky...

Dovolte abychom vám představili nejnovější za našich nahrávek. Jmenuje se ...jsem na hračky..., obsahuje 12 veselých písní. Album bylo natočeno opět u našeho oblíbeného zvukaře a snad již i kamaráda Petra Housky v Táboře. Album se nahrávalo xx.x. - xx.x.2004. Obal má na svědomí Jarda a na CD se kromě základní sestavy tj. Radek, Jarda a Petr, objevili itito hosté: Martin "Mates" Pojer a Jitka s Fialovým Klokanem. Tito hosté se podíleli zejména ve zpěvu, kde nám pohohli, ale teba iv kytaře, kde Mates nahrál nejen beglajty, ale isóla v některých písních. Tímto jim mnohokrát děkujeme a děkujeme také kapela Takschashilla za zapůjčení jejich člena... Doufáme že si toto album oblíbíte a že na Vrámci budete rádi chodit...do klubů, do kulturáků a později ido Sazka Areny...


                            

  1. Housenky
  2. Obořiště, naše vešnice
  3. Balónek
  4. Pouliční kriminalita
  5. Dita z holobyta
  6. Partie šachu
  7. Funky-punky-blues
  8. Kachnička & delfínek
  9. Honza, Eda a blázen
10. Poslední Indián
11. Tkanička u boty
12. Černé oči