Novinky


31.08.2010 - Hilton Fest

Milí příchozí a hlavně vy předčasně neodchozí!
Velice děkujeme za podporu a příjemnou atmosféru, kterou jsme mohli zažít při letošmím Hilton festu. Přízeň vždy hasí duševní žízeň. Hmm trocha poezie po úterním obědě :-). Díky též porotě za první místo. I když se tomu dost podivujeme, a netušíme, jak se to mohlo stát. Slovy klasika: "Nečekali jsme to." Přišli jsme si jen zahrát a pobavit sebe i vás. A najednou... Tohle si opravdu asi nezasloužíme! Tož ještě jednou díky. Brzo přibudou i nějaká další videa a v sekci Fotky už se objevily i nějaké další přírůstky.

Zdárec Vrámec.


12.08.2010 - Koncertní ozvěny

Vzpomínky a zážitky související s našimi nedávnými koncerty se nám stále vrací a ozývají se nám v myslích, duších a uších našich. Děkujeme všem, kteří nás podpořili jak v Bohutíně na Brdfestu, tak třeba i v Litoměřicích, na festivalu Povaleč a jinde. Nedělní povalečské hraní bych však vyzdvihl především. Přivítal nás přijemný i když rozbahněný, lesem ohraničený plácek. Inu skvělé přírodní prostředí a hlavně výborná atmosféra. O tu se tu postaralo báječné publikum, kterému tímto děkujeme za podporu a trpělivost, že to s náma vydrželo do poslední písně playlistu a ještě přes dva přídavky! Díky vám, lidé! Více ze zákulisí naší vrámčí bandy se dozvíte v kronice. Jakmile ji začnu psát :-). Těšíme se na vás všechny v rámci dalších akcí.

Zdárec vrámec.


28.04.2010 - Středně nové novinky

Po nějaké době vás zase zahltíme informační explozí.
Na léto se chystají zajímavé koncerty, vyjde-li to, máte se na co těšit. Zatím však "nesmíme ani naznačovat" .-) Vše se dozvíte buďto zde nebo na bandzone stránkách http://bandzone.cz/vramcimoznosti No a to by asi stačilo. Zachovejte přízeň, haste žízeň! Léto je za dveřmi.


08.04.2010 - Plná verze klipu je tady!

Stalo se to skutečností! V sekci video nebo na youtube můžete právě teď shlédnout avizovaný klip k písni Sáňkař. Ta původní předverze je opravdu smazaná, a kdo z vás pozná rozdíl, má bod. :-)
Příjemné pobavení.


1.11.2009 - Ukázka z dema

Během sychravého podzimu jsme nahráli u Pavla Kvičínského krátké demo. Ke stahování je tady14.10.2009 - Opět v rybích útrobách

Podzimu se nelekáme, jen se teple oblékáme!!! Stěhujeme se pod střechy klubů a klubíků. Těšíme se, že se tam s váma všema potkáme! Již tento pátek se objevíme v Písku. A co více. Čeká nás další koncert v Rybě spolu s Původním Burešem! Viz rubrika koncerty.


6.10.2009 - Opět v rybích útrobách

Blíží se nám další hraní v břiše velké ryby, ze které se ovšem nebude problém dostat, neboť je naruby! :-) Společně s námi v tomhle útulném čajovna-klubíku zahraje legendární Původní Bureš. Vy, kdo si chcete poslechnout Bureše a vydržíte před tím trochu akustického punku, jste srdečně vítáni a zváni!! Startujeme v 8 večer (to je 20:00:-)!!! Pogo mezi čajovými šálky a podšálky nemáte každý den. :-)


31.8.2009 - něco málo fotek

Hoja! Tak na úplný závěr prázdnin jsme pro Vás připravili pár fotek toho, co jsme přes to léto spáchali. Nejvíc Vás asi může překvapit délka a barva vlasů...
A taky nám ubyl koncert v Žatci. Nějak na nás zapomněli...


28.7.2009 - zahrajeme na Žafestu

Narychlo přibylo jedno venkovní hraní a to v Lovosicích na festu Žafest opět před Znouzectností


24.6.2009 - Zrušen koncert v Sedlčanech

Nemoc pro dnešek překazila hraní v Sedlčanech. Vystoupí pouze písničkáři Fífa a Caine. Ale i tak to bude stát za to, takže si je určitě nenechte ujít!!! Co se týká dalších koncertů, musíme upozornit, že přibývají!
Mrkněte do sekce KONCERTY. Na Holostoku jsme hráli jako doprovodný band písničkáře Caina. No a aby nám to nebylo líto, zhotovili jsme si nedělního dopoledne vlastní stage v čajonvě, posléze u stánku s Chodovárkem, kde jsme hudbou povzbuzovali k dopíjení a k uklízení. Naštěstí nikdo neutíkal, a proto se úklid zdařil a to v rytmu akustického punk-rocku and rollu. Měli jsme komba na baterky, a tak jsme nebyli závislí na dodavatelých elektřiny a mohli jsme se vetřít do jakékoli části festivalového areálu - k nemalé radosti pořadatelů :-)).

Hezky se bavte!


8.6.2009 - Spuštění webu

Ou yé! Je to tu! Spouštíme strány Vrámci možností v rámci našich možností. Komu se nelení, tomu se zelení. Nám to tu dost modrá. Ale co, modrá je dobrá ne? A komu se to nelíbí, ať si ... jde někam jinam. Ale tak by přišel o možnost se dovědět něco víc o tomto akustik exotic psychedelic duo punk bandu Vrámci možností. No ne? No jo! Rubriky zde veřejněné budou teprve postupně pomalu přibývat, tak prosíme o trpělivost, třeba to časem i fungovat bude. Toť zatím vše. Přijďte nás podpořit na koncerty :-) Howgh!